Gera, kai vertybės sutampa

Vis dažniau pastebime, kad mus ir Biržų duonos produkcijos ragautojus jungia ne tik meilė kokybiškiems skanėstams, bet ir pagarba mus supančiai aplinkai. Tikime, jog kiekvienas, net ir mažiausias žingsnelis prisideda prie gamtos puoselėjimo, o svarbiausia, užkrečia ir aplinkinius.

Tvarumas įmonės viduje ir išorėje

Tikėdami tvarumo vizija ir svarba, požiūrį ir kasdienybę keičiančius sprendimus priimame visose srityse. Teigiami pokyčiai svarbūs ne tik įmonės viduje (saulės jėgainė, beatliekinė gamyba, draugiškos aplinkai žaliavos ir pan.), bet ir mūsų klientų įpročiuose. Taigi krautuvių lentynose vis rečiau pamatysite kombinuotos sudėties pakuotę, o gardžius linkėjimus pakuojame tik į popierinius maišelius. Taip pat, jau kuris laikas džiaugiamės klientais, užsukančiais su savo daugkartiniais puodeliais. Krautuvės fėjos ne tik paruoš jūsų pasirinktą gardų gėrimą, bet ir padėkos suteikta nuolaida 🌿

Ne tik puodeliai, bet ir indeliai

Nuo šiol Biržų duonos krautuvėse ir Sucré kepinių namuose laukiame ne tik daugkartiniais puodeliais, bet ir daugkartiniais indeliais apsiginklavusių klientų. Su malonumu supakuosime Biržų duonos sveriamus skanėstus į jūsų daugkartinius indelius ir padovanosime -10 % nuolaidą*.

*Nuolaida taikoma tik į indelį pakuojamam gaminiui. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos akcijiniams pasiūlymams.
Būkite atsakingi – atsineškite tik švarius, maisto produktams skirtus indelius. Skanėstų kokybę ir tinkamumo vartoti terminą galime užtikrinti tik jiems esant originalioje pakuotėje. Atsinešdami savo daugkartinio naudojimo indelį, prisiimate atsakomybę dėl tolimesnio gaminio gyvenimo.