2022 metų liepos 2 dieną nepaprastai gražioje Biržų rajono vietoje – Kilučių ežerro pusiasalyje (Biržų rajonas, Kilučių kaimas, Apaščios gatvė) įvyks originalaus SMOKIE balso Chris Norman (Chriso Normano) gyvo garso koncertas. Pradžia – 18 val.  Legendą apšildys kultinė Lietuvos roko grupė BIX.  Po Chriso Normano koncerto prasidės pašėlęs vakarėlis,  kuriame pasirodys DJ Jovani (Jonas Nainys), reperis Ironvytas, „Lietuvos balso“ dalyvis, atlikėjas Igoris Jarmolenka su  reperiu Julian Verdee.

„Chriso Normano  koncertinis grafikas  labai įtemptas. Džiaugiamės, mums pavyko išsiderėti, kad iki liepos 2 dienos kelių šimtų kilometrų spinduliu aplink Biržus, Chrisas Normanas nesurengs nei vieno koncerto, o vasaros viduryje, esame įsitikinę, Lietuvoje neabejotinai bus palanki ir epidemiologinė situacija. Tad Biržų rajone mūsų lauks ryški žvaigždė!“, –  sako renginio organizatoriaus, UAB „Biržiečių žodis“ direktorius Kęstutis Isakas.

 „Šiuo projektu norime parodyti, kad  Biržų krašte gali vykti aukščiausio lygio koncertai ir svečiuotis pirmo ryškumo žvaigždės. Taip pat svarbu pademonstruoti, kad rajono verslas žino – kas  yra socialinis atsakingumas ir paskatinti verslininkus dar daugiau prisidėti prie Biržų rajono gerovės“, – sako koncerto organizatoriaus, laikraščio „Biržiečių žodis“ pagrindinio akcininko UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas.

Muzikos gerbėjams visame pasaulyje žinomo dainininko plačiai pristatinėti nereikia. Būtent dėl išskirtinio, užkimusio Chriso Normano balso kadaise grupė „Kidness“ vadybininkų patarimu buvo pervadinta į „Smokey“. Kaip nekart aiškino grupės nariai, Chriso „prarūkytas“ balsas asocijavosi su „dūmais“ („smoke“ – angliškai dūmai, ), o tik vėliau grupę pervadino į „Smokie“.

Nors 1986 metais Chrisas Normanas jau visiškai paliko “Smokie”, atlikėjas aktyviai kuria iki šiol – dar pernai išėjo jo solinis albumas „Just a Man“, taip pat aktyviai koncertuoja įvairiuose pasaulio kampeliuose ir savo energija stebina tūkstančius gerbėjų.

„Išlikti energingu padeda humoras ir mankšta. Nors ir labai tingiu, bet prisiverčiu eiti į sporto salę, daryti pritupimus, mankštintis“, – šypsosi Chrisas, kuris šiuo metu pradės koncertinį turą Vokietijoje, o vasarą surengs išskirtinį koncertą Lietuvoje.

Biržų rajone nuskambės „Living Next Door to Alice“, „Midnight Lady“, „Needless and Pins“, „Mexican Girl“, „Oh Carol“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don’t Play Your Rock’N Roll to Me“ ir kiti įvairiuose pasaulio kontinentuose žinomi kūriniai.

Garsaus dainininko Chriso Normano vardas su lyrinėmis dainomis asocijuojasi tiek pat, kiek ir su energinguoju roku, todėl koncertas Biržų rajone žada būti ir rokenroliškas, ir melancholiškas. Tas laikas bus tarsi kelionė per atlikėjo gyvenimą, stabtelint įsimintiniausiose ir gražiausiose stotelėse.

Liepos 2 dieną viena iš pasaulinės žvaigždės Chriso Normano stotelių bus Kilučiai.

Kvietimus į didįjį metų koncertą galite gauti www.birzietis.com   Užsiprenumeravus laikraštį „Biržiečių žodis“ už 37.5 EUR  6 mėnesiams – 1 kvietimas į koncertą, už metinę prenumeratą (75 EUR) – 2 kvietimai.
Liepos 2 dienos renginyje galioja birželio 10 dienos kvietimai.