Žodį „tvarumas“ lietuvių lūpose išgirstame vis dažniau. Džiugu, kad dažnai jis skamba kartu su mūsų vardu. Žurnalo „Reitingai“ kartu su naujienų portalu „Delfi“ atliktame tvariausių Lietuvos verslų tyrime patekome tarp 4 Biržų regiono lyderių.

 

Tyrimo metu buvo apklausta daugiau nei 380 asmenybių – tai yra savivaldos atstovai, verslo atstovai, Pramonės ir amatų rūmų atstovai, aplinkosaugininkai arba ekologai bei žiniasklaidos atstovai. Apklaustų asmenų prašyta įvardyti, jų nuomone, tvariausias įmones toje savivaldybėje, kurioje jie veikia. Visiems apklaustiesiems buvo pateiktas vienodas tvaraus verslo apibrėžimas, kuriuo vadovaujantis įmonės galėjo būti siūlomos į tvariausiųjų sąrašą.

 

Sąraše atsidūrė tos įmonės, kurios atitinka daugumą šių kriterijų: aukšta įmonės kultūra, darbuotojų gerovė, lygios galimybės bei žmogaus teisių laikymasis, darnus santykis su visuomene bei vietine bendruomene, svarus indėlis į aplinkosaugą, žaliasis kursas, sumokami mokesčiai, investicijos, sukurtos darbo vietos ir skaidrumas.

Ekspertai įvertino: esame tvarumo lyderiai Biržų rajone

„Biržų duona“ buvo aukštai įvertinta už pasiekimus visuomenės (draugiška savo darbuotojams, bendruomenei ir miestui, kuriame įsikūrusi), aplinkosaugos (draugiška gamtai) ir ekonomikos (nedraugiška korupcijai) srityse. 

 

Dėkojame už gražų įvertinimą, tai mus skatina dar labiau tobulėti!

 

Daugiau informacijos apie atliktą tyrimą projekto „Tvari Lietuva“ portale.